Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Naše tipy, cestování, hry a informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Vánoční online hry, Pro dívky, parkování - parkovačky, Strategie, Střílečky, Závodní, Logické, Oddechové, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Karetní a podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, měny, hudební zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, týmy NHL apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internet, Super free web games zdarma, výukové pomůcky, Antistresové omalovánky, Nejlepší online hry zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, info, Wallpapers na plochu hudba, pro dospělé, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Dopravní značky, Online hry zdarma

Anekdoty, vtipy, vtipné texty, vtípky, fórky, fóry

Potřebujete se naladit? Anekdoty, vtipy, vtipné texty, vtípky, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O mužích, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O ženách apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Rčení, motta, moudra, bonmoty, hlášky, aforismy, přísloví

Slavné citáty, Rčení, motta, moudra, bonmoty, hlášky, aforismy, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o dobru od různých známých osobností.

Keywords:pro děti, Vše o Vánocích, Super online flash hry, linky, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, zdroje informací, URL, odkaz, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkazy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, rostliny, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, dopravní prostředky, auta, jídlo a nápoje, nápoje, symboly, mapy, květiny, přístroje, sport, halloween, láska, muži, Vánoce a Advent, hmyz, stavby, náboženství, věda, zvířata atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Síť, cestování, hry a informace

Rčení, aforismy, přísloví, úsloví, moudra, moudrosti, výroky

Citáty slavných osobností, Rčení, aforismy, přísloví, úsloví, moudra, moudrosti, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační hry, Logické hry, Hry pro děti, Akční hry, Animace, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Adventury, Strategie, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: zajímavosti, Prapory regionů a království, Vlajky států světa, Desktop computer wallpapers, weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webové stránky, Topmodelky a celebrity, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, Online vánoční magazín

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, vlastnosti, psychologie, rodinné vztahy, záliby, křesťanství, umělci, mytologie, zločin a právo, lékařství, poruchy, žurnalisté a novináři, sport, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, fikce a fantasy, státní správa atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Informace, cestování, hry a informace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: doporučujeme, Nejlepší hry pro dívky, R, Sexy Cindy Crawford, Pozadí na PC, Dopravní značky, tipy, Istanbul city, Obrázky na PC, zábava, Kliparty pro Office

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, vlastnosti, psychologie, rodinné vztahy, záliby, křesťanství, umělci, mytologie, zločin a právo, lékařství, poruchy, žurnalisté a novináři, sport, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, fikce a fantasy, státní správa atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O ekonomech, O škole, O manželství, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O mužích, Frky o tchýních, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Somálcích, Vtipy o cikánech apod.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Akční gamesky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Oddechové hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Adventury, Hry s koňmi, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Oblíkačky apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Klíčová slova: webovky, Full HD pozadí na PC, zdarma, Webové online testy zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Nikki Cox, cestování, zadarmo, V, hyperlinky, Vlajky států USA, Obrázky vlajek měst ČR, Přání, přáníčka, blahopřání, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Jaderná elektrárna: Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vlajka Skotska
Partnerské internetové stránky
Charlize Theron
Odkazy na užitečné webové stránky
Fantasy wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Sexy Beyoncé Knowles
Naše tipy na užitečné weby
Selena Gomez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.