Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Logické hry, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro děti, Animace, Brutální krvavé hry, Střílečky, Karetní hry, Akční hry, Relaxační hry a tak dále.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, nápoje, náboženství, halloween, ptáci, Vánoce a Advent, věda, zvířata, květiny, hudba, ovoce, smajlíci a emotikony, symboly, jídlo a nápoje, rostliny, mapy, auta, ženy a dívky, sport, muži, stavby, láska, zelenina atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Super online kvízy, V, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázek Femme fatale, Pozadí na plochu počítače, humor, pro dospělé, Christina Aguilera, kuriozity, webovky, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Anekdoty, fóry, ftipy, kameňáky, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, ftipy, kameňáky, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné básničky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, kameňáky, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Oddechové, Velikonoční hry, Sportovní, Karetní, Závodní, Logické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Klasické, Pro dívky, Strategie, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky a podobně.

Keywords:zadarmo, Hry pro nejmenší online, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značení, Tapety na plochu PC, Státy a jejich prapory, Hry pro kluky, Superhry a hry online zdarma, Sexy Milla Jovovich, multimédia, zdarma, Biografie slavných osobností

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Staroměstské náměstí, LED svíčky, Vánoční hvězda, Písnička, PF, Mrazík, Píseň, Papírové ozdoby, Koledy, Patchwork, Bůh, Křesťanství, Štědrý den, Linecká kolečka, Vánoční svícen, Ježíš Kristus, Vánoční svařák, Kuba, K Vytištění, Koleda, Smrk, Striezelmarkt, Jingle Bells, Keramika, Korálky, Omalovánky, Špalda, Vánoční tapety, Tisk, Láska nebeská, Vánoční ubrusy apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, stavby, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, muži, láska, symboly, ptáci, věda, auta, jídlo a nápoje, halloween, zelenina, přístroje, hudba, mapy, Vánoce a Advent, zvířata, náboženství, nástroje a přístroje, květiny, hmyz atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Fórky, ftipy, fóry, černý humor, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, ftipy, fóry, černý humor, kameňáky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, kameňáky apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: F, Tapety na PC zdarma ke stažení, tipy, Grindr, školství, výukové pomůcky, Seznam zkratek a akronymů, Plzeňské památky, atrakce a pivo, volný čas, doporučujeme, Obrázky zdarma, Vlajky měst České republiky

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Pozadí na plochu počítače - tapety do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. můžete využít v phablet, notebook, mobilní telefon, počítač, smartphone, monitor, obrazovka počítače, tablet, PC, ultrabook, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 95, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows 7, FreeBSD, OSX, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Slackware, Red Hat Linux. Obrázky ke stažení z kategorií motorky, motocykly, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, noční města, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, rostliny, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, psi a štěňátka, auta, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, květiny, kytky, letadla, voda a bubliny. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 1600x1200, 800x600, 2160x3840, 750x1334, 1152x864, 1800x1440, 412x846, 1600x900, 1080x1800, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 393x786, 1280x768, hi res 2560x1920 atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Přísloví, moudrosti, úsloví, výroky, hlášky, motta, rčení

Slavné citáty, Přísloví, moudrosti, úsloví, výroky, hlášky, motta, rčení, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o víře od různých známých osobností.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Federace USA, odkazy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Počítačové a deskové strategické válečné hry, ú, F, Skvělé hry online zdarma, Emma Watson, Nejlepší online hry zdarma, zábava, Světové vlajky

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Pozadí na plochu počítače - tapety do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. můžete využít v phablet, notebook, mobilní telefon, počítač, smartphone, monitor, obrazovka počítače, tablet, PC, ultrabook, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 95, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows 7, FreeBSD, OSX, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Slackware, Red Hat Linux. Obrázky ke stažení z kategorií motorky, motocykly, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, noční města, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, rostliny, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, psi a štěňátka, auta, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, květiny, kytky, letadla, voda a bubliny. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 1600x1200, 800x600, 2160x3840, 750x1334, 1152x864, 1800x1440, 412x846, 1600x900, 1080x1800, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 393x786, 1280x768, hi res 2560x1920 atd.

Informace, internet, počítače, hry

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

úsloví, přísloví, výroky, motta, moudra, hlášky, bonmoty

Slavné citáty, úsloví, přísloví, výroky, motta, moudra, hlášky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmenovka, Vánoční filmy, Píseň, Zdraví, Přáníčko, Vánoční ubrusy, Windows, Samolepky, Popelka, Linux, Vánoční stromek, Lindt, Tablet, Adventní kalendář, Zima, Jídlo, Vánoční trhy, Jezulátko, Atmosféra, K Vytisknutí, Husarské knoflíky, Písnička, Tichá noc, bezlepkové cukroví, Silvestr, Koleda, Tapeta, Křesťanství, Skleněné ozdoby, Vykrajovátka, Vánoční pozadí apod.

Klíčová slova: odkaz, Nejhranější online hry zdarma, Webové online testy zdarma, info, URL, Angelina Jolie, pro děti, Online hry zdarma, Dopravní značení, Přehled souborových přípon, weby, webové stránky, Vlajka Hondurasu, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Prodej, inzerce, bazar
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Shakira
Zajímavé webové stránky
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Countries and flags
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Penelope Cruz
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.