Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, jak exportovat, v čem upravit, čím zobrazit, v čem spustit, jak konvertovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, grafiku, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, dokumenty, šablony dokumentů, písma, fonty, video soubory apod.

Síť, technika, zábava, informace

Wallpapers na plochu počítače - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, ultrabook, smartphone, počítač, mobilní telefon, phablet, tablet, obrazovka počítače, displej, mobil, PC a pro operační systémy Windows 98, Chrome OS, Lubuntu, Windows Me, OSX, SUSE Linux, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Android, Red Hat Linux. Obrázky na PC ke stažení z kategorií sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, květiny, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, flóra, stromy, fraktály, armáda, válka, zbraně, ptáci, oceán, moře, pláže, free wallpapers, zvířata, fantasy, Rally, závody aut, Formule 1, velkoměsta a noční život. Vyberte si rozměr z 1440x960, 360x640, 1600x900, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 1536x2560, 1080x1800, 360x760, 1280x768, 1152x1920, 1920x1440, 1800x1440, 1600x900, 2048x1080, 800x1280 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: hyperlinky, Adventní magazín, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejlepší online hry zdarma, Sexy Laetitia Casta, kuriozity, humor, Nejhranější hry online, Cuba, školství, V, Dopravní značení, zdroje informací

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Keywords:Hry pro kluky, odkazy, Wallpapers na plochu počítače, výukové pomůcky, Antistresové omalovánky, volný čas, Hry pro nejmenší děti online zdarma, internet, Charlize Theron, Seznam zkratek a akronymů, linky, webové stránky

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, přezdívky, fikce a fantasy, státní správa, filozofie, psychologie, poruchy, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, křesťanství, herectví, herci a herečky, umělci, politici, historie, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, národnost, žurnalisté a novináři, školství atd.

Moudra, úsloví, myšlenky, výroky, motta, bonmoty, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, úsloví, myšlenky, výroky, motta, bonmoty, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pokrmy, Řetězy, Koleda, LED svíčky, Vánoční koledy, SMS, Wallpaper, Anglicky, Vánoční dekorace, Osvětlení do oken, Rumové řezy, Vídeňský punč, Stromeček, Jarmark, Vánoční tapety, Vídeň, Vinná klobása, Křesťanství, Text, Přání, Patchwork, Ježíš Kristus, Recepty, Lindt, Blahopřání, Kameňák, Vánoční stromek, Vánoční prostírání, Vánoční kaktus, Samolepky, Osvětlení apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, M, Vlajky měst a obcí České republiky, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, V, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázková přání k svátku podle jmen, V, Prapory českých měst, odkaz, info

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, fóry, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, fóry, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o cikánech, O Němcích, O ženách, Vtipy o Bohu, O manželství, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O zvířátkách, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické a tak podobně.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Klasické, Závodní, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Strategie, Karetní, Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Sportovní a podobně.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Full HD pozadí na PC, zadarmo, Cristiano Ronaldo, zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Přání k svátku, multimédia, F, doporučujeme

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, fóry, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, fóry, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o cikánech, O Němcích, O ženách, Vtipy o Bohu, O manželství, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O zvířátkách, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Informace, technika, zábava, informace

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, počítače, PC tapety pro Windows, cestování, Nejlepší hry pro dívky, Sexy Milla Jovovich, Vlajky států světa, webovky, pro děti, Přehled vlajek USA, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Andrés Iniesta, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Čest, soudruhu!: Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Další odkazy:

Real Madrid fotbalový klub
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Pozadí na plochu rostliny
Partnerské internetové stránky
Alyson Hannigan
Naše tipy na zajímavé stránky
Alicia Keys
Odkazy na partnerské weby
Britney Spears
Tipy na užitečné weby
Sexy Rie Miyazawa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.