Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Závodní, parkování - parkovačky, Strategie, Střílečky, Karetní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Sportovní, Klasické a podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Full HD pozadí na PC - full HD tapety na PC zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. lze použít v monitor, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, mobil, PC, phablet, notebook, displej, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Linux Fedora, Windows Server 2012, OSX, Windows 98, Linux Mint, Windows NT, macOS, Slackware, Windows 10, Windows XP, Windows 7. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, noční města, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, auta, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, zvířata, motorky, motocykly, voda a bubliny, jídlo a nápoje, wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1200x1920, 1152x1920, 375x812, 320x568, 1600x900, 1280x800, 1024x600, hi res 2560x1920, 854x480, 1080x1800, 1280x854, 1800x1440, 1680x1050, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 393x786 atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, zdarma, Online hry pro děti zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Tara Reid, počítače, URL, Státní prapory, Grunge rock music, Seznam vlajek měst České republiky, Nej hry online, Dopravní značky, Vánoční magazín

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Čech, Rétorika, Hejtman, Císař, Komunisté, Boston Bruins, Textař, Archivář, Textařka, Spisovatel, Rakušan, Itálie, Podnikatelé, Svatý, Ministr, Hejtmani, Komik, NHL, Básníci, Zpěvák, Česká královna, Němci, Brno, HIV pozitivní, Angličané, Rakousko-Uhersko, Komunista, Faraon, Rock ‚n‘ Roll, Američané, Philadelphia Flyers, První republika, Imitátor, Charta 77, Továrník, Voják apod.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Full HD pozadí na PC, volný čas, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Historie cestování, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, humor, FC Barcelona, Super free web games zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vánoční magazín

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Sportovní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Velikonoční hry, Strategie, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Bojové online gamesy a podobně.

Ftipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, černý humor, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nápoje, ekonomie a ekonomika, psychologie, zločin a právo, různé, český jazyk, matematika, jídlo, latina, nemoce, literatura, chemie, bankovnictví, hardware, stavebnictví, technika, fyzika, politika, sport, věda, náboženství a křesťanství, účetnictví, počítače, zkratky atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Fórky, vtípky, kameňáky, anekdoty, vtipy, černý humor

Chcete se uvolnit? Fórky, vtípky, kameňáky, anekdoty, vtipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O ekonomech, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Němcích, O ženách, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O Windows, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Adventury, Animace, Hry pro dva hráče, Závody aut, Akční hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Sportovní hry, Pro dívky, Logické hry, Postřehové hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry a tak dále.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Egypt, cestování, Vlajky měst a obcí České republiky, odkaz, Inzeruj, inzerce zdarma, Superhry a hry online zdarma, zábava, pro dospělé, internet

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost apod.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komunista, Češi, Washington Capitals, Ministři, Romantismus, Česká královna, Diplomat, Pedagog, Maršál, Ministr, Francouz, Továrník, Pittsburgh Penguins, NHL, Slováci, Mim, Hudebnice, Ministr zahraničí, Zpěvačka, Komunisté, Sebevražda, Prezidenti USA, Čech, Poslanec, Poslanci, Hejtman, Textař, Vrah, Prezident, Zlatý slavík, Olympijský vítěz, Básník, KHL, Vojáci, Architekt, Podnikatelé apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Colorado, Georgie, Wyoming, Minnesota, Západní Virginie, Idaho, New Jersey, Severní Karolína, Nevada, Montana, Louisiana, Virginie, Arizona, Havaj, Ohio, Severní Dakota, Alabama, Wisconsin, Connecticut, Oregon, Jižní Dakota, Tennessee, Washington, Mississippi, Iowa atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Utah, Maryland, Indiana, Oregon, Pensylvánie, Západní Virginie, Nové Mexiko, Kansas, Connecticut, Oklahoma, Idaho, Arkansas, Washington, Kentucky, Ohio, Severní Karolína, Louisiana, Jižní Karolína, Missouri, Arizona, Texas, New York, New Jersey, New Hampshire, Vermont atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry, frky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Skvělé hry online zdarma, V, Omalovánky pro děti, Online životopisy, biografie slavných osobností, doporučujeme, Prapory regionů a království, Vánoční zvoneček, školství, Obrázky zdarma, ú

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost apod.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komunista, Češi, Washington Capitals, Ministři, Romantismus, Česká královna, Diplomat, Pedagog, Maršál, Ministr, Francouz, Továrník, Pittsburgh Penguins, NHL, Slováci, Mim, Hudebnice, Ministr zahraničí, Zpěvačka, Komunisté, Sebevražda, Prezidenti USA, Čech, Poslanec, Poslanci, Hejtman, Textař, Vrah, Prezident, Zlatý slavík, Olympijský vítěz, Básník, KHL, Vojáci, Architekt, Podnikatelé apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Omalovánky, Logické hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Barbie hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: webovky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online hry pro děti zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, info, Countries and flags, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, F, Tapety na PC zdarma ke stažení, Životopisy slavných osobností, zeměpis, Vlajka Pitcairnových ostrovů, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Online obrázky k vybarvení
Odkazy na partnerské weby
Tapety na plochu fraktály
Doporučené odkazy
Kalkata city
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky na plochu
Linky na partnerské weby
Lucy Liu
Odkazy na zajímavé weby
Finland

Děkujeme vám za vaši návštěvu.