Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Partnerské weby, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Wallpapers na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro počítač, phablet, obrazovka počítače, monitor, notebook, tablet, PC, mobil, displej, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Mac, Windows 98, Windows Server 2012, Android, BlackBerry OS, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Slackware, SUSE Linux, Windows 7. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, auta, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, rostliny, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, noční města, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, příroda, krajina, květiny, kytky, dopravní prostředky, zvířata, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 412x846, 2560x2048, 1200x1920, 640x480, 1280x854, 1280x768, 2560x1600, 750x1334, 2048x1536, hi res 2560x1920, 1152x1920, 1440x900, 1280x1024, 1920x1440, 2560x1440, 1440x2560 atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Náš tip, cestování, hry a informace

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Obchodník, Hejtman, Normalizace, Romantismus, Fotograf, Novinář, Žhavé výstřely, Československo, Stoletá válka, Protektorát, Zpěvák, Habsburkové, Válka, Faraon, Svatý, New Jersey Devils, Prezidenti USA, Režisér, KSČ, Textařka, Máj, Angličané, Sochař, Charta 77, Básníci, Náboženství, Scénárista, NHL, Američan, Prezident USA, Brno, Státník, Diplomat, Olympijský vítěz, Ekonom, Olympijští vítězové apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak konvertovat, jak převést soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů, video soubory, spustitelné soubory, internet a web apod.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online vánoční webzine, webovky, Novoročenka 2023 k vytisknutí, Hry pro kluky, zdroje informací, odkaz, Vánoční rostliny a květiny, Pozadí na PC ke stažení, Počítačové tapety pro Windows, zdarma, Vánoční magazín

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v ultrabook, počítač, smartphone, PC, obrazovka počítače, monitor, displej, tablet, mobil, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows NT, Java ME, macOS, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Lubuntu. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, Formule 1, zvířata, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, vesmír, kosmos, květiny, fantasy, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 1920x1440, 1600x900, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1366x768, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 1024x768, 768x1024, 1920x1200, 1536x2048, 1800x1440, 1200x1920, 412x846, 1600x1200 atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Havaj, Vermont, Kansas, Massachusetts, Wyoming, Nové Mexiko, Oregon, Nevada, Michigan, Minnesota, Colorado, Florida, Maryland, Ohio, Indiana, Rhode Island, Jižní Karolína, Arizona, Oklahoma, Texas, Wisconsin, Nebraska, Jižní Dakota, Severní Dakota, Georgie atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Keywords:hyperlinky, Státní prapory všech států, Seznam vlajek amerických států, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Co je to omalovánka?, Online hry zdarma, Full HD wallpapers na PC, pro dospělé, Free style - volný styl, V, kuriozity, odkazy

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Akční gamesky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Auta a závodní, online html5 hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Full HD wallpapers na PC - tapety do mobilu

Také doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. lze použít v počítač, obrazovka počítače, PC, tablet, phablet, displej, ultrabook, monitor, mobilní telefon, notebook, mobil a pro operační systémy FreeBSD, BlackBerry OS, Mac, Windows NT, Windows 95, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows 7, Java ME, Linux Xubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, auta, dopravní prostředky, letadla, sportovní pozadí, motorky, motocykly, psi a štěňátka, wallpapery, hry a herní wallpapery, rostliny, noční města, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte v rozlišení 1152x1920, 1600x1200, 1440x900, 1280x1024, 1152x768, 360x640, 1920x1440, 1152x864, 1920x1280, 1440x2560, 800x600, 1080x1800, 360x720, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Webové html5 hry zdarma, zeměpis, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, volný čas, Online hry pro děti zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Zahrajte si vánoční online hru Hopsající Santa, Přehled formátů souborů, Super online kvízy, linky, Ilustrace, obrázky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Síť, cestování, hry a informace

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, počítače, Recept na ořechové a kokosové laskonky, humor, Státní prapory všech zemí, weby, Vánoční píseň Zavítej k nám dítě malé, Vlajky měst České republiky, Online testy zdarma, pro děti

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Informace, cestování, hry a informace

Frky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipné texty, fóry

Zkuste vypnout! Frky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipné texty, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, O ženách, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O důchodcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O ekonomech apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, mapy, osobnosti a lidé, ovoce, ptáci, nápoje, láska, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, náboženství, sport, rostliny, hudba, věda, zelenina, květiny, symboly, nástroje a přístroje, muži atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Databáze osobností Kdo je to?, zábava, Hry pro kluky, V, Nesem vám noviny, multimédia, info, M, F, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zadarmo, Ať Ježíšek vám dá hodně dárků, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Dárky
Naše tipy na zajímavé stránky
Anděl pastýřům zvěstoval
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Tipy na Partnerské weby
Typická vánoční kometa
Doporučené internetové odkazy
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Odkazy na zajímavé weby
Novoroční přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.