Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Obrázky ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, displej, ultrabook, PC, mobil, mobilní telefon, tablet, notebook, smartphone, monitor, phablet a pro operační systémy Windows 7, Android, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows Me, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Windows NT, Lubuntu, Windows 10 Mobile. Obrázky na plochu počítače z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, auta, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, sportovní pozadí, letadla, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, květiny, kytky, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 2560x2048, 2560x1440, 768x1024, 1024x768, 1024x600, 800x600, 320x568, HD 1280x720, 800x1280, 1440x960, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 2048x1080, 1152x1920, 360x720 atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Federace USA, odkaz, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Juventus Turín, Slovník pojmů Co je to?, Staré hry online, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Natalie Portman, F, Online geografické testy zdarma bez registrace, info, webové stránky

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Informace, informace, cestování, volný čas

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Barbie hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Deskovky, Farmářské hry apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihočeský kraj apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Keywords:Webové online testy zdarma, Tapety na PC ke stažení, zeměpis, Super online flash hry, Vše pro kolo, Wallpapers na plochu PC, Tapety na PC, tipy, Avril Lavigne, URL, Hry pro kluky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Fórky, kameňáky, frky, černý humor, anekdoty, vtipy

Chcete se uvolnit? Fórky, kameňáky, frky, černý humor, anekdoty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O mužích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O ženách, O Windows, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Tennessee, Maryland, Michigan, Západní Virginie, Virginie, Nevada, Pensylvánie, Rhode Island, Oklahoma, Arkansas, Maine, Kansas, Indiana, Alabama, Montana, Florida, Massachusetts, Delaware, Colorado, Mississippi, Louisiana, Wyoming, Kentucky, Arizona, Ohio atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Wallpapers na plochu PC - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, mobil, notebook, displej, smartphone, phablet, tablet, mobilní telefon, PC, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, FreeBSD, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows XP, Windows 10 Mobile, OSX, Windows Server 2012, Android. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, fraktály, velkoměsta a noční život, motorky, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, ptáci, Rally, závody aut, květiny, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 854x480, 1600x900, 3200x1200, 1536x2560, 1920x1200, 320x568, 1600x1200, 1366x768, 1080x1800, 2048x1080, 360x720, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1800x1440, 360x760 atd.

Klíčová slova: školství, Městské a obecní prapory obcí ČR, Webové online hry zdarma, Istanbul, odkazy, Dopravní značky, zábava, Katherine Heigl, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky zdarma, internet, multimédia

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Missouri, Wyoming, Vermont, Alabama, Nevada, Utah, Severní Dakota, New Hampshire, Ohio, Arizona, Havaj, Arkansas, Západní Virginie, Jižní Karolína, New York, Rhode Island, Jižní Dakota, Severní Karolína, Wisconsin, Texas, Oklahoma, Minnesota, Georgie, Pensylvánie, Illinois, Massachusetts atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak vytvořit, jak importovat, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak exportovat, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, v čem upravit soubory těchto typů: spustitelné soubory, dokumenty, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, video soubory, konfigurační soubory, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, koncovky souborů apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: počítače, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů, Přání k jmeninám, sms ke svátku, V, doporučujeme, internetové stránky, Tapety na plochu města, Super online kvízy, zajímavosti, weby

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Vtípky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o policajtech, O mužích, Frky o tchýních, O zvířátkách, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O manželství, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Windows, Vtipy o doktorech apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Klíčová slova: cestování, V, webovky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Mezinárodní den žen, zdroje informací, Hry pro dívky online, Obrázky zdarma, hyperlinky, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný encyklopedický slovník, Svátky, jmeniny, kalendář, 9

Několik fórů na závěr. Vtip To nic, jenom hoří kuchyň...: Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Další odkazy:

Vlajka Venezuely
Zajímavé internetové odkazy
Julia Roberts
Partnerské internetové stránky
Charisma Carpenter
Tipy na užitečné weby
World countries and flags
Linky na partnerské weby
La Juventus Football Club
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.