Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, Texas, Wyoming, Virginie, Maine, Arizona, Severní Dakota, Georgie, Jižní Dakota, Pensylvánie, Michigan, Wisconsin, Západní Virginie, Delaware, New York, Massachusetts, Vermont, Ohio, Indiana, Jižní Karolína, Havaj, Nové Mexiko, Nebraska, Oregon, Kentucky, Connecticut atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Strategie, Klasické, Oddechové, Logické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, doporučujeme, Webové online testy zdarma, Full HD pozadí na PC, Sarah Michelle Gellar, webovky, Stručný encyklopedický slovník, počítače, Nový rok, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Online hry zdarma

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Oddechové, Vánoční online hry, Karetní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Sportovní, Strategie, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Závodní, Bojové online gamesy a podobně.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Keywords:URL, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info, Dopravní značení, Sexy Nikki Cox, odkaz, Nej hry online, Online adventní magazín, Křesťanství a jejich vztah k Vánocům, Nejhranější hry online, výukové pomůcky, Prapory všech zemí světa

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Online biografie, životopisy osobností, zeměpis, Vánoční alžírská káva, cestování, V, Seznam vlajek měst České republiky, Tapety se zvířaty na plochu PC, pro děti, F, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejlepší hry pro dívky

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Kameňáky, ftipy, fóry, vtipné texty, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, fóry, vtipné texty, anekdoty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Obrázky, kliparty, Státní prapory, Nikki Cox, Prapory regionů a království, F, internetové stránky, Omalovánka Santy Klause, zadarmo, tipy, Seznam přípon a koncovek souborů

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Frky, ftipy, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, ftipy, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Somálcích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Frky ze života, O Windows, Vtipy o policajtech, O škole, O ženách, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, pro dospělé, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online omalovánka čert, Online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Online vánoční webzine, Full HD tapety ke stažení, zdroje informací, odkazy, Tinder aplikasi, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění
Tipy na užitečné weby
Kapr o Vánocích
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Arsenal Football club
Odkazy na zajímavé weby
Halle Berry
Linky na partnerské weby
Přáníčka k svátku
Tipy na Partnerské weby
Jak spořit a vytvářet úspory?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.