Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Moudra, moudrosti, hlášky, přísloví, úsloví, motta, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, moudrosti, hlášky, přísloví, úsloví, motta, rčení, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o bohu od různých známých osobností.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kliparty pro dokumenty, Online biografie, životopisy osobností, webové stránky, Mesin slot, Vánoční magazín, Staré hry online, Staré hry online, Oranžová vajíčka na obrázku, Vánoční web, Hry pro kluky, Přehled přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu PC

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, země EU, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, vojenské hodnosti, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, měny, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, geocaching apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, věda, různé, psychologie, nemoce, rostliny, příroda, internet, nápoje, cestování, nástroje, technika, zločin a právo, politika, materiály, ekonomie a ekonomika, kultura, chemie, stavebnictví, počítače, hardware, lékařství a medicína, bankovnictví, software atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromeček, Desktop, Pokrmy, Perníčky, Striezelmarkt, Advent, Pastýř, Křesťanství, Omalovánky, Láska nebeská, Vánoční stromek, Koledy, Lindt, Řetězy, Adventní svícen, Kameňák, Osvětlení do oken, Tablet, Tiskárna, Štědrý večer, Francouzsky, Sněhová vločka, Dárky, Film, Popelka, Vánoční tapety, Jídlo, Borovice, Recepty, Zima, LED svíčky apod.

Keywords:linky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, cestování, kuriozity, Cestování po Evropě, Státní prapory zemí světa, zeměpis, URL, Přejeme šťastné a veselé Velikonoce, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sochař, Slováci, Politik, Ital, Nežijící, Skladatel, Žhavé výstřely, Spisovatel, Válka, Masový vrah, Fotograf, Američané, Hudebnice, Česká královna, Renesance, NHL, Kancléř, Producent, Olympiáda, Brno, Němci, Olympijský vítěz, HIV pozitivní, Sebevražda, Poslanci, Husité, Poslanec, Angličané, Herec, Závodník, Teolog, Hudba, Herečka, Životopis, Hejtman, Český slavík apod.

Klíčová slova: info, zdroje informací, pro dospělé, Velikonoční tapetka na plochu, Online testy zdarma bez registrace, Seznam souborových přípon, M, Obrázky k jmeninám, doporučujeme, zdarma, odkaz, humor

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Počítačové tapety pro Windows - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro ultrabook, tablet, smartphone, mobil, monitor, mobilní telefon, PC, notebook, phablet, displej, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 98, OSX, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Slackware, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows 10. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Formule 1, zvířata, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, motorky, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, fantasy, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 800x1280, 2560x1440, 1280x854, 1800x1440, 1152x864, 854x480, 1080x1800, 360x760, 1280x1024, 360x720, 3200x1200, 1920x1280, 1680x1050, 3200x1800, 375x812, 1200x1920 atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Bojové online gamesy, Střílečky, Oddechové, Strategie, Závodní a podobně.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší online hry zdarma, Tapety na PC, Originální přáníčka k Velikonocům, F, F, volný čas, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, pro děti, zajímavosti, multimédia

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Počítačové tapety pro Windows - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro ultrabook, tablet, smartphone, mobil, monitor, mobilní telefon, PC, notebook, phablet, displej, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 98, OSX, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Slackware, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows 10. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Formule 1, zvířata, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, motorky, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, fantasy, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 800x1280, 2560x1440, 1280x854, 1800x1440, 1152x864, 854x480, 1080x1800, 360x760, 1280x1024, 360x720, 3200x1200, 1920x1280, 1680x1050, 3200x1800, 375x812, 1200x1920 atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Wallpapers na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. můžete využít v monitor, obrazovka počítače, notebook, počítač, smartphone, tablet, mobilní telefon, displej, PC, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows NT, Linux Mint, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Slackware, Linux Fedora, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Mac. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: zvířata, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, free wallpapers, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, fantasy, nature - příroda, motorky, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1024x600, 1920x1280, 2560x1920, 1280x800, 412x846, 2560x2048, 2560x1440, 1152x864, 360x760, 1200x1920, 1152x768, 1366x768, 1680x1050, 1600x1200, 1536x2560, 360x720 atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, politici, filozofie, křesťanství, věda, umělci, politika, rodinné vztahy, sport, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, Spisovatelé a básníci, psychologie, přezdívky, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, vlastnosti, mytologie, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, zločin a právo atd.

Klíčová slova: internet, zadarmo, tipy, Stručný slovník pojmů a termínů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení, Online životopisy, biografie, zábava, počítače, Nejhranější hry online, Slovník pojmů Co je to?, odkazy, Kasína, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Kniha: Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Evropa
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Velikonoční zajíc
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční blahopřání, srandovní texty ke stažení
Tipy na užitečné weby
Obrázek kuřátka s vejci
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Srandovní velikonoční blahopřání
Partnerské internetové stránky
Velikonoční jízda

Děkujeme vám za vaši návštěvu.