Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Výroky, myšlenky, motta, úsloví, rčení, moudrosti, hlášky

Slavné citáty, Výroky, myšlenky, motta, úsloví, rčení, moudrosti, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o smrti od různých známých osobností.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Továrník, Slovenští prezidenti, Rock ‚n‘ Roll, Imitátor, Philadelphia Flyers, Habsburkové, Prezidenti, Teolog, Pittsburgh Penguins, Upálen, Básníci, Masový vrah, Ekonom, KSČ, Olympiáda, Florida Panthers, Kněz, Atentát, Starověký Egypt, New Jersey Devils, Francie, Itálie, Politik, Mluvčí, Američan, Normalizace, Country, Rakušan, Česká královna, ČSSD, Orlík, Závodník, Novinář, Miliardář, KHL, New York Rangers apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, chemie, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, matematika, kultura, technika, zkratky, sport, software, filozofie, latina, účetnictví, lékařství a medicína, jídlo, nástroje, cestování, stavebnictví, literatura, různé, materiály, počítače, internet, nemoce atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, mytologie, školství a vzdělávání, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, Spisovatelé a básníci, psychologie, podnikání a podnikatelé, rodinné a příbuzenské vztahy, filozofie, nadpřirozené osoby, přezdívky, lékařství, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, národnost, vlastnosti, politici, historie, křesťanství, sportovci a sportovkyně, žurnalisté a novináři atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Free game online hry, Dopravní značky, cestování, Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca, Vlajky jednotlivých států USA, webové stránky, Dopravní značení, Athletic Bilbao club, internet, Vlajky jednotlivých států USA, Hry pro nejmenší online, URL

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v monitor, obrazovka počítače, phablet, tablet, displej, PC, notebook, ultrabook, mobilní telefon, mobil, počítač a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 2000, Windows Server 2012, Java ME, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 7, Linux Mint, Chrome OS, Lubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: wallpapery, hudební tapety, auta, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, zvířata, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, noční města, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, letadla, psi a štěňátka. Dostupná rozlišení jsou 2048x1536, 1280x800, 1200x1920, 412x846, 1366x1024, 1920x1200, 360x720, 1536x864, 1600x900, 2560x2048, 1440x960, 360x760, 1920x1440, HD 1280x720, 800x600, 1920x1280 atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Keywords:V, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zábava, Online životopisy, biografie, Celebrita Uma Thurman, zdarma, Online vánoční magazín, odkazy, Omalovánky zdarma, internetové stránky, V, Vánoční magazín

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, volný čas, Zambia, odkaz, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, webovky, Životopisy slavných osobností, F, Obrázky a kliparty zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online hry zdarma

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, v čem spustit, jak převést, jak importovat, jak otevřít, jak konvertovat, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet následující typy souborů: komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, grafiku, video soubory, internet a web apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit následující typy souborů: grafiku, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, systémové soubory, písma, fonty, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Online testy a kvízy zdarma, info, Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen, tipy, zdroje informací, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Carmen Electra, zajímavosti, kuriozity, zadarmo

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, firmy a společnosti, geocaching, obecné zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, fyzikální jednotky, země EU, týmy NHL, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Iowa, Arkansas, Oregon, New Jersey, Rhode Island, Ohio, Severní Dakota, Texas, Nové Mexiko, Kentucky, Utah, Alabama, Montana, Mississippi, Maine, Missouri, Georgie, Jižní Karolína, Indiana, New York, Michigan, Severní Karolína, Nevada, Havaj, Delaware atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Informace, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: výukové pomůcky, školství, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, počítače, F, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Přehled formátů souborů, Full HD tapety na PC, Obrázky ke stažení, linky, Celebrita Maria Sharapova, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zima v pekle: Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Dallas Stars
Obrázek Japonka
Tipy na užitečné weby
Tým NHL Detroit Red Wings
Eliza Dushku celebrity
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Uzbekistánu
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrita Erika Eleniak
Thierry Daniel Henry
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky k tisku
Biografie, životopis Katherine Heigl

Děkujeme vám za vaši návštěvu.