Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Vtipy, vtipné texty, černý humor, ftipy, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, vtipné texty, černý humor, ftipy, frky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O Němcích, O mužích, Vtipy o doktorech, O škole, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Slovácích, O ekonomech, O zvířátkách apod.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, online html5 hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Omalovánky, Adventury, Auta a závodní, Střílecí hry, Farmářské hry, Barbie hry, Deskovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, fyzika, kultura, cestování, sport, školství, ekonomie a ekonomika, chemie, stavebnictví, různé, internet, nápoje, lékařství a medicína, politika, hardware, software, náboženství a křesťanství, příroda, matematika, literatura, počítače, filozofie, materiály, bankovnictví atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: weby, K, Hry pro nejmenší online, multimédia, Grunge rock music, odkazy, Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Online kasíno a ruleta, Obrázky, kliparty, webové stránky, Online adventní magazín, webovky

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, státní správa, filozofie, psychologie, umělci a umění, žurnalisté a novináři, historie, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, lékařství, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Keywords:zábava, Prapory českých měst, Hry pro dívky online, Staré hry online, Obrázek kuře, pro dospělé, počítače, PC tapety pro Windows, Texaský hold’em poker, Wallpapery na PC ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů, A

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Staré hry online

Zkuste staré hry online . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Závodní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Střílečky, Strategie, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Oddechové, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, jak spustit, jak importovat, jak převést, jak konvertovat, jak exportovat, v čem spustit, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat, dokumenty, video soubory, hudební audio soubory apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, zkratky, český jazyk, hardware, nápoje, filozofie, různé, kultura, internet, politika, chemie, zločin a právo, počítače, software, fyzika, školství, náboženství a křesťanství, latina, rostliny, jídlo, sport, technika, ekonomie a ekonomika, nástroje atd.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Obrázek kuřátka s vejci, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky spojených států amerických, Tapety rally na plochu PC, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zadarmo, humor, zeměpis

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. SMS, Pokrmy, Plzeň, Jmenovky, Brambořík, Milka, Blahopřání, Jingle Bells, Košíčky, Kuba, Špalda, Stromeček, Papírový vánoční stromek, Brno, Alkoholový kalendář, Windows, Vánoční ozdoby, Pastýř, Lindt, Vánoční trhy, Vánoční hvězda, Tapeta, Koleda, Neviňátko, Svíčky, Píseň, Adventní neděle, Koledy, Televize, Vánoční svařák, Štóla apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pastýř, Dárky, Drážďany, Vánoční stromek, Historické ozdoby, Lindt, Umělý vánoční stromek, Film, Štědrý večer, Dia, Vánoční ozdoby, Vídeň, Jesličky, Ježíšek, Kapr, Německy, Ostrava, Schleich, Ježíš Kristus, Vánoční světýlka, Tichá noc, Nový rok, Vánoční tapety, Vánoční pozadí, Atmosféra, Květiny, Václavské náměstí, Keramický adventní věnec, Kavkazská jedle, Slámový adventní věnec, Strom apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ekonom, Romantismus, Esejista, Country, Zpěvačka, Ministři, Atentát, Producent, Lord, Kancléř, Masový vrah, Rock ‚n‘ Roll, Básníci, New Jersey Devils, Faraon, Renesance, Orlík, Olympijští vítězové, Komunisté, První republika, HIV pozitivní, Textařka, Brno, Prezidenti USA, Komik, Sochař, Hokejisté, Zpěvačky, Podnikatelé, Pedagog, Olympiáda, Slovák, Prezident USA, Nežijící, Čech, Ital apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, hyperlinky, Yasmine Bleeth, doporučujeme, Dopravní značky, Superhry a hry online zdarma, Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody, internet, Super online flash hry, Pozadí na PC ke stažení

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Farmářské hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Hannah Montana apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, zvířata, věda, zelenina, náboženství, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, mapy, halloween, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, ženy a dívky, rostliny, ptáci, nápoje, auta, sport, láska, muži, osobnosti a lidé, květiny, přístroje atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, výukové pomůcky, Biografie slavných osobností, tipy, Velikonoční vajíčko k vybarvení, kuriozity, Státní prapory všech zemí, Databáze osobností Kdo je to?, F, Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, Vánoční zábava, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Led: Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Další odkazy:

Obrázek s hnědou kraslicí
Denise Richards
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční tapetka na plochu
Klipart velikonoční kočičky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Velikonoční blahopřání s názvem Roztomilý zajíček
Tipy na Partnerské weby
Pojem Paškál
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Malované vajíčko
Winnipeg Jets
Partnerské internetové stránky
Texas hold’em poker En ligne, regles, paris, jouer
Obrázek černé vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.