Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Naše tipy, volný čas a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, v čem spustit soubory těchto typů: konfigurační soubory, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, dokumenty, internet a web, video soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Ftipy, fórky, frky, vtipy, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Ftipy, fórky, frky, vtipy, anekdoty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné citáty, židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, osobnosti, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, politika, zločin a právo, sportovci a sportovkyně, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, státní správa, psychologie, umělci a umění, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci atd.

Klíčová slova: multimédia, Kliparty pro Office, webovky, M, Obrázek růžový králíček, doporučujeme, linky, Nejhranější online testy a kvízy, Velikonoční blahopřání k Velikonocům, Městské a obecní prapory obcí ČR, výukové pomůcky, počítače, Webové online hry zdarma

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Síť, volný čas a zábava

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, halloween, stavby, auta, hmyz, jídlo a nápoje, sport, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, hudba, přístroje, láska, rostliny, květiny, věda, zelenina, nápoje, mapy, muži, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, ženy a dívky atd.

Keywords:Pozadí na PC zdarma ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, Online adventní magazín, Hry pro nejmenší online, Textová velikonoční blahopřání, Obrázky na plochu počítače, Online hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Texty a obrázky k Velikonocům, pro děti, Biografie slavných osobností, Dopravní značky

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, země EU, geocaching, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, fyzikální jednotky, státy usa, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, vojenské hodnosti apod.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro displej, počítač, monitor, phablet, mobil, mobilní telefon, PC, ultrabook, tablet, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Android, Lubuntu, Slackware, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Windows Me. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, auta, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, hudební tapety, letadla, noční města, budovy a stavby, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, operační systémy, Windows, rostliny, psi a štěňátka. Dostupné velikosti jsou 1920x1440, 375x812, 1152x768, 1280x1024, 360x720, 1920x1200, HD 1280x720, 2160x3840, 320x568, 854x480, 1152x1920, 1600x2560, 1152x864, hi res 2560x1920, 1080x1800, 1280x960 atd.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Adventury, Sportovní hry, Pro dívky, Relaxační hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry, Animace, Brutální krvavé hry, Závody aut, Karetní hry, Bojové hry a tak dále.

Internet, síť, volný čas a zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro počítač, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, displej, phablet, tablet, monitor, smartphone, PC, ultrabook a pro operační systémy macOS, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows 98, Windows Me, Red Hat Linux, Linux Mint, FreeBSD, Windows Server 2012, Mac, Windows 95. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: motorky, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, květiny, fantasy, fraktály, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, zvířata. Stahujte ve velikostech 1280x720, 854x480, 768x1024, 1600x900, 393x786, 1920x1080, 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 1920x1440, 1280x768, 1024x600, 1080x1800, 320x568, 3200x1200, 1600x2560 atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Státní vlajky zemí, Vánoční magazín, Omalovánky pro děti, Vlajky států obrázků, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Cestování po Evropě, Počítačové tapety pro Windows, internet, odkaz, R

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, státy usa, země EU, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, obecné zkratky, geocaching, měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: info, pro dospělé, hyperlinky, Obrázek Domina, internetové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, Celebrity Sandra Bullock, kuriozity, URL, V

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Rčení, úsloví, přísloví, moudra, výroky, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných, Rčení, úsloví, přísloví, moudra, výroky, moudrosti, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Náš tip, volný čas a zábava

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, tipy, Přehled vlajek USA, Přehled souborových přípon, Prapory regionů a království, Moto wallpapers na plochu, humor, volný čas, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší zeměpisné kvízy, K, Profesionální klub ledního hokeje Ottawa Senators, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Karty: Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Další odkazy:

Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Velký pátek
Zajímavé webové stránky
Co je to mazanec?
Velikonoční blahopřání ke stažení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrita Lindsay Lohan
Doporučené odkazy
Biografie, životopis Jessica Biel
Odkazy na zajímavé weby
Co je to Zelený čtvrtek?
Biografie Mamiko Tayama
Odkazy na partnerské weby
Vlajky států světa
Edmonton Oilers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.