Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vtipné texty, fórky, vtipy, fóry, frky, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, vtipy, fóry, frky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Windows, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O Němcích, O manželství, Frky ze života, Frky o tchýních apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Závodní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Logické, Klasické, Karetní, Oddechové, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Sportovní, Pro dívky a podobně.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, info, Prapory všech zemí světa, Julia Stiles celebrity, Nejlepší školní testy a kvízy, zeměpis, pro děti, Profesionální klub ledního hokeje Los Angeles Kings, odkaz, Vlajky států USA, Přehled souborových přípon, internet

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: školství, nápoje, nástroje, fyzika, různé, sport, příroda, zkratky, náboženství a křesťanství, internet, zločin a právo, software, kultura, literatura, rostliny, jídlo, psychologie, matematika, technika, český jazyk, věda, filozofie, stavebnictví, bankovnictví atd.

Keywords:B, Městské a obecní prapory obcí ČR, Dopravní značky, volný čas, Tým NHL Boston Bruins, zajímavosti, humor, Staré hry online, Alicia Keys, Online hry zdarma, zadarmo, výukové pomůcky

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, zločin a právo, věda, profese a zaměstnání, sportovci a sportovkyně, fikce a fantasy, mytologie, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, státní správa, školství a vzdělávání, historie, křesťanství, přezdívky, herectví, herci a herečky, poruchy, lékařství, filozofie atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, zvířata, láska, Vánoce a Advent, věda, květiny, zelenina, rostliny, auta, stavby, halloween, nástroje a přístroje, ptáci, náboženství, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, přístroje, mapy, ženy a dívky, dopravní prostředky, nápoje, symboly, muži atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: Dopravní značky, Kliparty zdarma, Webové html5 hry zdarma, Andrés Iniesta, Superhry a hry online zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, V, Tapety na plochu rostliny, Onlinovky zdarma, weby, Kliparty pro dokumenty, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mim, První republika, Ital, Skladatel, Filozof, New York Rangers, Boston Bruins, Manýrismus, Rock ‚n‘ Roll, NHL, Zpěvačka, Kancléř, Angličané, Podnikatel, Trest smrti, Historik, Stoletá válka, Olympijští vítězové, Ministři, Husité, Textař, Faraon, Washington Capitals, New Jersey Devils, Češi, Producent, Císař, Hokejisté, Francouz, Poprava, Prezidenti ČR, Vůdce, Překladatel, Američan, Prezidenti, Továrník apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Alkoholový kalendář, Vánoční prostírání, K Vytištění, Řetězy, Vánoční stromek, Atmosféra, Kameňák, Pro děti, Santa, Špalda, Vánoční koule, Kinder, Vánoční punč, Advent, K Vytisknutí, Jesličky, Košíčky, Štěstí, Lego, Plocha, Smrk, Husarské knoflíky, Vánoce, Monitor, Pokrmy, Jedle, Wallpaper, Vánoční dekorace, Televize, Jmenovka, Perníčky apod.

Klíčová slova: zdroje informací, internetové stránky, Prapory českých měst, Futbol Club Barcelona, F, Super online kvízy, cestování, Sexy Sandra Bullock, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Relaxační hry, Postřehové hry, Logické hry, Bojové hry, Strategie, Hry pro děti, Karetní hry, Střílečky, Adventury, Animace, Brutální krvavé hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, F, doporučujeme, školství, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, multimédia, Online životopisy, biografie, Tapety na PC, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, URL, V, Profesionální klub ledního hokeje Carolina Hurricanes, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Kasino
Juegos de azar
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky pro malé děti
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Naše tipy na zajímavé stránky
Gratulace k jmeninám a k narozeninám
Dubai city
Tipy na Partnerské weby
Obrázek Sexy žena
Obrázky ptáků na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.