Bandeiras do Mundo
Bandeiras dos países do mundo e informaçoes

Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hudba, Normalizace, Vojáci, Antropolog, NHL, Žhavé výstřely, Životopis, Textař, ČSSD, Teolog, Philadelphia Flyers, Florida Panthers, Režisér, Slovák, Gymnasté, Kladno, Starověký Egypt, Producent, Skladatel, Královna, Básník, New York Rangers, Zpěvák, Máj, Vládce, Spisovatel, Husité, Česká královna, Dramatik, Olympijští vítězové, Habsburkové, Masový vrah, Čech, Žijící, Esejista, Ministři apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Členské země americké federace, zajímavosti, tipy, Celebrita Sarah Michelle Gellar, Online zeměpisné testy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, zadarmo, Texas hold em poker, odkazy, V, Nejhranější online testy a kvízy, Webové html5 hry zdarma

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Kansas, Montana, Arizona, Aljaška, Ohio, Virginie, Minnesota, Texas, Rhode Island, Iowa, Washington, Idaho, Mississippi, Kentucky, Jižní Dakota, Západní Virginie, Indiana, Florida, Alabama, Utah, Maryland, Jižní Karolína, Wisconsin, Nebraska, Nové Mexiko, Nevada atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, historie, vlastnosti, osobnosti, věda, politici, fikce a fantasy, filozofie, politika, lékařství, profese a zaměstnání, sportovci a sportovkyně, rodinné a příbuzenské vztahy, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, záliby a hobby, národnost, mytologie, školství a vzdělávání, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Keywords:Free game online hry, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, doporučujeme, Vlajky měst České republiky, Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko, Pozadí na PC ke stažení, kuriozity, Online testy zdarma, Tapety se zvířaty na plochu PC, internet, zeměpis, Ilustrační obrázky

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapery do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v notebook, tablet, phablet, mobilní telefon, PC, počítač, mobil, obrazovka počítače, monitor, displej, ultrabook a pro operační systémy Lubuntu, Windows 98, Windows 2000, Linux Mint, FreeBSD, Slackware, macOS, Linux Ubuntu, Windows XP, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, free wallpapers, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, květiny, oceán, moře, pláže, fantasy, ptáci, vesmír, kosmos, nature - příroda, zvířata. Stahujte ve velikostech 360x760, 2560x1600, 1536x2560, 768x1024, 1080x1920, 1536x2048, 1600x1200, 2560x1440, 2560x2048, 1152x768, 2048x1080, 3200x1800, 412x846, 375x667, 1366x768, 1280x1024 atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, phablet, notebook, displej, tablet, PC, ultrabook, počítač, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, Microsoft Windows Vista, OSX, Linux Xubuntu, Mac, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows XP, macOS, FreeBSD, Windows NT. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, fraktály, hmyz a pavouci, zvířata, Formule 1, free wallpapers, květiny, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, motorky, nature - příroda, fantasy, flóra, stromy. Stahujte ve velikostech 3200x1200, 1600x1200, 2048x1080, 360x640, 360x760, 2560x1600, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 4800x1200, 2560x1920, 375x812, 1440x900, 1920x1280, 1280x960, 2048x1536, 854x480 atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Státní prapory všech států, webovky, Obrázek Policistka, Seznam souborových přípon, linky, výukové pomůcky, Neoficiální stránky o městu Plzeň, cestování, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Slovník pojmů Co je to?

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Herečka, Skladatel, Trenérka, ČSSD, Válka, Esejista, Fotograf, Němci, Pedagog, Kněz, Scénárista, Vrah, Český slavík, Američané, Pittsburgh Penguins, Olympiáda, Továrník, Starověký Egypt, Archivář, Atentát, Egypt, Textařka, Prezident USA, Sci-fi, Miliardáři, Náboženství, Rock ‚n‘ Roll, Vůdce, Rétorika, Lord, Císař, Podnikatel, KSČ, Boston Bruins, Svatý, Romantismus apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Rčení, aforismy, hlášky, přísloví, bonmoty, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Rčení, aforismy, hlášky, přísloví, bonmoty, moudra, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o zlu od různých známých osobností.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Frky, fóry, vtípky, anekdoty, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, fóry, vtípky, anekdoty, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: V, Seznam vlajek měst České republiky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Kraj Vysočina, Online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internetové stránky, Sexy Catherine Bell, Wallpapery na PC ke stažení, weby, zdroje informací

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní, Oddechové, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Pro dívky, Logické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Santa, Vánoční koule, Jedle, Film, Filmy, Francouzsky, Linecká kolečka, Štědrý den, Vykrajovátka, Písnička, SMS, Jesličky, Schleich, LED svíčky, Adventní svícen, Papírové ozdoby, Plzeň, Kinder, K Vytisknutí, Advent, K Vytištění, Televize, Tapeta, Kapr, Vánoční svícen, Obrazovka, Řetězy, Skleněné ozdoby, Vánoční ozdoby, Květiny, Smrk apod.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Karetní hry, Střílečky, Relaxační hry, Bojové hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Adventury, Strategie, Animace, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Sportovní hry a tak dále.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: R, Online životopisy, biografie, webové stránky, Online hry pro děti zdarma, hyperlinky, Tipy na výlet, volný čas, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, info, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, URL, počítače, Přesná předpověď počasí na 7 dní, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Remíza: Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Další odkazy:

Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Fotky Mariah Carey
Tipy na zajímavé weby
Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky
Zajímavé webové stránky
Vše o narozeninách a jmeninách
Zajímavé internetové odkazy
Celebrita Alyson Hannigan
Tipy na Partnerské weby
Zlatan Ibrahimović
Obrázek Velikonoční beránek
Odkazy na zajímavé weby
Úspory vody, tepla, eletřiny
Státní vlajky všech států

Děkujeme vám za vaši návštěvu.